Giresun Spor Gazete

İnanılmaz destek var!

Giresunspor teknik patronu Hakan Keleş, Dünya kupası arasının çok verimli geçtiğini söyledi.

İnanılmaz destek var!
10 Aralık 2022 - 8:01

Hakan Keleş TRTSPOR’a yaptığı açıklamada, “Dünya Kupası arası bizim için farklı oldu. Daha iyi bir Dünya Kupası bekliyordum. Eskiden lig bittikten sonra maçlar oynanıyordu şimdi maçlar oynanırken oyuncular milli takıma gitti. Daha iyi bir performans bekliyordum. Renkli seyri keyifli maçlar da izledik tabii ki. Messi’yi beğendiğimden dolayı favorim Arjantin ama Brezilya ve İspanya’nın oyunlarını takdirle izliyorum.” dedi.

Fenerbahçe ve Galatasaray galibiyetleriyle ilgili değerlendirmelerde de bulunan Keleş, “Her maçın bir hikayesi var. 2. haftada Galatasaray’a karşı bir galibiyetimiz vardı. İnişli çıkışlı grafikler çizsek de Fenerbahçe karşısında da önemli bir galibiyet aldık. O iki maçta kazanmak için elimizden geleni yaptık.” ifadelerini kullandı.

Takım ile ilgili genel bir değerlendirme yapan genç teknik adam şu ifadeleri kullandı: “Geçen sezon çok sıkıntılar çektik. Sıfırdan bir takım kurduk. Bu sene iyi başladık, biraz inişli bir görüntü çizdik ama son haftada toparladık. Lig uzun bir maraton ve neler getirir bilinmez. Kadromuz biraz mütevazi. Son maçta moralimiz biraz yüksekti. Rakibimizin de eksik kalmasıyla maçı kazanmayı bildik. Kupa maçlarında çoğunlukla alternatif oyuncularımızı oynatmaya çalışıyoruz. Bizim için her maç önemli iki cezalı oyuncumuz var. Ne yapabileceğimizi düşünüyoruz. Zor şartlarda başarılı olmak zor. Onu yönetebilmek önemli. Biz imkanları en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz.”

Keleş, “Çok fazla bir planım yok. Bir kulüple çalışıyorsunuz, onu bir yere getirmek istiyorsunuz. Siz de zaten bununla birlikte kendiniz bir yerlere geliyorsunuz. Giresunsporlular inanılmaz destekliyor bizi. Sevgileri müthiş. Ben de onlar için elimden geleni yapıyorum. Ligde hedefimiz ilk 10 içinde kalmak. Bu uzun yolda en güzel yerlere gelmek istiyoruz. Taraftarımız ile birlikte en iyi yerlere gelmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.