Giresun Spor Gazete

Taraftarlarımızla başaracağız

Bitexen Giresunspor’un Başkanvekili İbrahim İnaç, “Taraftarıyla kenetlendiğimizde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk” dedi

Taraftarlarımızla başaracağız
24 Mart 2023 - 7:00

Spor Toto Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor’un Başkanvekili İbrahim İnaç, takımın C. Alanyaspor maçı hazırlıklarını sürdürdüğünü kaydetti.

İnaç, yaptığı açıklamada, “Çotanak Spor Kompleksi’nde omuz omuza kenetlenmiş ve tek yürek halinde görmeyi çok arzuluyoruz. Birlik olduktan sonra aşamayacağımız engel yok. Zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte her zaman desteğini arkamızda hissettiğimiz, tabiri caizse kötü gün dostu olan büyük Giresunspor taraftarını en mutlu olduğumuz yer, şuna gönülden inanıyorum ki bizler yönetimi, futbolcusu, taraftarıyla kenetlendiğimizde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk, kazanamayacağımız hiçbir mücadele yoktur.” dedi.

Üyelikte hedeflerinin 2828 olduğunu kaydeden İnaç, “Hedef 2828 yeni üye. Başkanımız önderliğinde bu konuda bir kampanya başlattık. İnşallah bunu da genişleteceğiz. Ailemizi büyüteceğiz. Bu bağlamda ekonomik olarak da kulübümüze ekstra gelir sağlayacağız.” diye konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.