Giresun Spor Gazete

Giresunspor’dan kimse katılmadı!

Yamak ve Yönetimi her şeyden öyle vazgeçmiş olmalı ki 1. Lig Futbol Kulüpler Birliği Toplantısı’na bile katılıp Giresunspor’u temsil etmedi

Giresunspor’dan kimse katılmadı!
27 Ocak 2024 - 10:49

1.Lig Futbol Kulüpleri Birliği Derneği’nin Yönetim Kurulu Toplantısı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Trendyol 1. Lig kulüp başkanları ve temsilcilerinin katılımıyla Riva’da düzenlendi.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşen ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Talat Papatya ile Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Aztopal’ın da yer aldığı görüşmede karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantının sonunda TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, 1. Lig Futbol Kulüpleri Birliği Derneği Başkanı Murat Özkaya’ya A Millî Takım forması takdim ederken; Astor Enerji Şanlıurfaspor Kulübü Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Mustafa Çadırcı da Başkan Büyükekşi’ye Şanlıurfaspor forması ve Göbeklitepe tablosu hediye etti.

GİRESUNSPOR LOBİSİ HEP ZAYIFLADI

Daha önce TFF Başkanı bile Giresun’da maç izliyordu. Şimdi ise Giresunspor toplantılara dahi katılmıyor. Giresunspor’un olmadığı toplantılarda Giresunspor söz hakkı elde edilemiyor ve hakemler tarafından da kıskaç altına alınıyor. Kimse bu duruma da söz etmiyor.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.