Giresun Spor Gazete

Keleş: Az bütçeyle çok iş yaptık

Giresunspor’un şampiyon hocası Hakan Keleş, katıldığı bir programda yeşil beyazlı takımdaki başarı hikayesini anlattı. Keleş, “Baştan sonra bir başarı hikayesi vardı. Giresun’da Hakan başkanla bir yapılanmaya gittik ve az bütçeyle çok işler yaptık.” dedi.

Keleş: Az bütçeyle çok iş yaptık
16 Ekim 2023 - 4:23

Trendyol 1. Lig ekibi Bitexen Giresunspor’un eski teknik direktörü Hakan Keleş, katıldığı bir programda çok önemli açıklamalarda bulundu.

Keleş, yaptığı açıklamada, “İçi dolu dolu hikayelerle bir Giresunspor geçti benim için. Çok hikayeleri var. 44 senedir lige çıkamayan, 10 senede bir defa play-off oynamış, maddi olarak güçlü bir takım değildi, transfer tahtası kapalı, sıkıntı çekilen bir takım vardı. Orada Hakan başkanla bir yapılanmaya gittik. ‘Az bütçeyle çok işler yapalım, başarabiliriz’ dedik. İlk maçtan itibaren hikaye başlıyor. Son saniyeye kadar transfer yasağının kalmasını bekliyoruz. İlk tane 11 yapıyoruz. Gençlerle çıkmıştık sahaya ve Balıkesir’e kaybetmiştik. Zor başlayan bir serüvendi. Ben inanıyordum Giresun’da başarılı işler yapacağımızı. Yeni takım, yeni oyuncular, pandemi vardı. Seyirci yoktu. 12 maçlık galibiyet serisi yakaladık. Sonra finale gelirken zor bir süreç vardı. Gurur verici bir şampiyonluk yaşadık. Devre arasında transfer yapamadık ve böyle devam ettik, şampiyon olduk. Transfer tahtası yine kapalıydı. Yeni oyuncular, kısıtlı bütçelerle iyi işler yapmaya çalıştık. 10 puan farkla ligde kalmayı başardık. İçerisinde Fenerbahçe Galatasaray ve Beşiktaş galibiyetleri vardı. Elimizden geleni yaptık.” dedi.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.