Giresun Spor Gazete

Giresunspor’dan tam destek

Yeşil Beyazlı Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet’in talimatıyla otobüs hafta sonu tam kapasite yardım ve desteklerle doldurularak deprem bölgesine ulaştı.

Giresunspor’dan tam destek
13 Şubat 2023 - 6:38

Spor Toto Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor, A takım otobüsünü deprem bölgesine görevlendirdi.

Başkan Hakan Karaahmet’in talimatıyla otobüs hafta sonu tam kapasite yardım ve desteklerle doldurularak deprem bölgesine ulaştı. Afetin ilk gününden itibaren depremzedeler için başlatılan mücadeleye ortak olan Bitexen Giresunspor, şimdi de otobüslerini verdi. Otobüs, dönüşte ise afet bölgelerinden şehrimize gelecek vatandaşlarımızı Giresun’a taşıyacak. Destek ihtiyaç duyulan tüm günlerde sürecek.

ÜLKEMİZE GEÇMİŞ OLSUN

Bitexen Giresunspor Yöneticisi Mustafa Oğuzhan Güler, “Ülkemize geçmiş olsun. Öncelikle Giresun ve Giresunspor camiası olarak çok üzgünüz. Bu acı kelimelerle tarif edilemeyecek şekilde. 7’sinden 70’ine herkes çalışıyor, mücadele veriyor yardımcı olabilmek için. Afet bölgesindeydim ben de. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Otobüsümüzü de o bölgeye gönderdik. Keşke daha fazlasını yapabilsek. Çok üzgünüz. Ne söylersek söyleyelim, yaşanan acının tarifi olamaz. Rabbim inşallah bir daha böyle afetler göstermez. Ülkemizin başı sağ olsun.” İfadelerini kullandı.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.