Giresun Spor Gazete

Borja Sainz dikkat çekiyor

Süper Lig’de Bitexen Giresunspor’da Başkan Hakan Karaahmet, “Fenerbahçe maçından sonra Süper Lig’den önemli takımlar ve yurt dışından arayan kulüpler oldu, henüz resmi bir temas yok, oyuncumuz için de belirlediğimiz bonservis bedeli yok” dedi ve ekledi

Borja Sainz dikkat çekiyor
01 Aralık 2022 - 8:51

Radyospor’da Salim Manav’ın canlı yayın konuğu olan Hakan Karaahmet, Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında dikkatleri üzerine çeken Borja Sainz hakkında açıklamalarda bulundu.

Attığı gollerle yıldızı parlayan ve transferin gözdesi olan Borja Sainz hakkında kulüp başkanı Hakan Karaahmet’ten açıklama geldi.

“Sezon öncesinde transferde rotamız genç futbolcuları kadromuza katmak ve ülke futboluna kazandırmaktı. Borja Sainz de bu doğrultuda transfer ettiğimiz bir isimdi. Sainz; Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında kalitesini ortaya koydu. İddialı bir söylem olacak; Borja Sainz’i tüm dünya tanıyacak ve star bir futbolcu olacak. Fenerbahçe maçından sonra Süper Lig’den önemli takımlar ve yurt dışından arayan kulüpler oldu, henüz resmi bir temas yok, oyuncumuz için de belirlediğimiz bonservis bedeli yok” dedi.

Hakan Karahmet sözlerini şu şekilde bitirdi:  “Transfer tahtamız şu anda kapalı ancak davamız CAS’ta, gerekli dosyaları hazırladık, bu davanın lehimize döneceğini düşünüyorum.”

Giresunspor, geçtiğimiz sezon transfer ettiği ve sonrasında kanser teşhisi konan Jean Pyerre için sözleşme fesih kararı almıştı. Jean Pyerre de sözleşmesinin haksız feshedildiğini belirterek Karadeniz ekibini FIFA’ya şikayet etmişti.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.