Giresun Spor Gazete

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

TFF’den en az hata eğitimi!

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Ocak ayı eğitim çalışmaları kapsamında 19 Ocak 2024 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Riva Tesislerinde MHK Devre Arası Bölgesel Seminerleri ikinci lig, üçüncü lig, bölgesel hakem ve gözlemcileri online olarak katılım sağladı.

TFF’den en az hata eğitimi!
24 Ocak 2024 - 8:31

TFF’den yapılan açıklamada, “TFF Hakem ve Eğitim Danışmanı Hugh Dallas tarafından 15-16 Ocak’da verilen süper lig ve birinci lig hakemlerinin seminerine katılarak eğitim güncellemelerini alan Hakem Akademisi Ulusal Eğitimcileri Cem Papila ve Dr. Sürhat Müniroğlu tarafından MHK Devre Arası Bölgesel Seminerleri gerçekleştirilmiştir.

Liglerin devre aralarının farklı olması sebebiyle oluşan yoğun takvim nedenli olarak MHK Devre Arası Bölgesel Seminerleri online olarak gerçekleştirilmiştir.

24-25 Ocak tarihlerinde ise online olarak MHK koordinasyonu ile Süper Lig Yardımcı Hakem, Birinci Lig Yardımcı Hakem ve FIFA Kadın Yardımcı Hakemlere yönelik online Yardımcı Hakem Semineri, Tarık Ongun yönetiminde düzenlenerek, MHK Ocak ayı eğitimleri tamamlanacaktır.” denildi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.