Giresun Spor Gazete

Keleş: Taraftarlar ve biz inanıyoruz

Giresunspor teknik direktörü Hakan Keleş ise, “8’ine kadar 3 tane oyuncu daha alacağız. Onlar geldikten sonra alternatif oyuncularımız ve kadro kalitemiz biraz daha iyi olacak” dedi.

Keleş: Taraftarlar ve biz inanıyoruz
06 Eylül 2022 - 5:46

Bitexen Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, geleceğe dönük gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Keleş, “Kadro kalitesi iyi, birlikte oynama alışkanlığı iyi bir takıma karşı oynadık. Ligin iyi takımlarından bir tanesi. Bizim kadro kalitemiz tabi onlarla mukayese edilmez ama oyuncularım ellerinden gelen mücadeleyi yaptılar. Pozisyonlarımız da var. Kazanmak istiyorduk, kaybettik. Oyun olarak zaman zaman iyi şeyler yaptık ama kazanmak adına rakibimiz zaman zaman bizden daha iyi oynadı. Önümüzdeki haftayla bunu telafi etmek istiyoruz. Taraftarımızdan da özür diliyoruz” dedi.

Transfer çalışmalarına da değinen Keleş, “Önümüzdeki hafta ayın 8’ine kadar süremiz var transfer için. Anlaştığımız oyuncular var. Bu maça yetiştiremedik. 3 oyuncumuzun lisansını çıkartamadık. Ayın 8’ine kadar 3 tane oyuncu daha alacağız. Onlar geldikten sonra alternatif oyuncularımız ve kadro kalitemiz biraz daha iyi olacak” diye konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.