Giresun Spor Gazete

Giresunspor’a talipli çıktı

Giresun’da iş yapan Naim Demir ve Alpi Dent firma sahibi Murat Şahin şehrin en önemli değeri Giresunspor’a sahip çıkacaklarını söyledi.

Giresunspor’a talipli çıktı
06 Temmuz 2023 - 7:30

Gazetemize özel açıklamada Naim Demir, “Giresunspor bizim her zaman kırmızı çizgimiz olmuştur” dedi.

“Biz bu şehirde iş yapan kişileriz. Camiamızın bu denli sahipsiz olması hepimizi derinden üzüyor” diyen Demir, “Alpi Dent şirket sahibi Murat Şahin abimiz ile görüştük ve karar kıldık. Yeşil beyazlı takıma çok yakında talipli olacağız. Giresunspor’un ekonomik tablosuna hakimiz. Borcu yüzde 80 oranında ödeyecek rakam da mevcut. Yurt dışı kaynaklı bağlantılarımız ile Giresunspor’un devre arasındaki 109 milyon liralık tahtasını açıp, camiayı bu dar boğazdan kurtaracağız” ifadelerine yer verdi.

Demir, “Planlamamızın çoğu hazır. Mevcut kulüp başkanı Nahid Ramazan Yamak ile de en kısa zamanda bu konuyu yüz yüze görüşüp, gereken ne ise yapmak istiyoruz. Giresunspor’umuzun birilerinden beklentiler ile düzlüğe çıkması mümkün değildir. Bu şehirde her yönetimde olup da başarısızlıkta hiçbir sorumluluğu üstüne almayan kişiler var. Bu gibi kişilerden de Giresunspor’a bir fayda gelmez. Bizim için doğru zamanın bu zaman olduğunu düşünüyoruz” ifadelerine yer verdi.

HABER: ALİ EMRE SARI

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.