Giresun Spor Gazete

Haydin, tam destek hep destek…

Bu maç taraftarsız olmaz, bu maçı yeşil beyaz taraflarımızla kazanalım

Haydin, tam destek hep destek…
24 Kasım 2023 - 6:21

Trendyol 1. Lig ekibi Giresunspor’un Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz, 25 Kasım Cumartesi günü Kocaelispor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

“Hedefimiz mutlak galibiyet olacak. Bu maçı taraftarlarımızın da vereceği destekle kazanmak istiyoruz.” diyen Ekiz, yaptığı yazılı açıklamada, hedeflerinin tribünde 10 bin Çotanak olduğunun altını çizerek, “Bildiğiniz üzere hafta başında bir kampanya yayınladık. Bu kampanya ile tüm taraftarlarımızı Çotanak Stadımıza davet ettik. Birlik ve beraberlik içinde ne kadar güçlü olduğunuzu göstermek ve güçlü bir tribün desteği sağlamak amacıyla #Tribünde10BinÇotanak etiketiyle başlattığımız kampanyamıza Çotanak Armaya gönül vermiş tüm taraftarlarımızı bir kez daha davet ediyoruz. Ligin ilk yarısında iç sahada oynayacak olduğumuz Kocaelispor ve Gençlerbirliği müsabakaları için yönetim kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda Kale Arkaları 50, Batı Üst 75, Doğu Alt 100, Batı Alt 250 TL olarak belirlenen paket bilet uygulaması yapılacak olup alınacak biletler her iki iç saha maçımızda da geçerli olacaktır. Giresunspor taraftarlarıyla güçlü. Herkesi bu maça bekliyoruz. Zor bir eşik, bu eşiği kayıpsız geçmeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

Öte yandan Kocaelispor maçı hazırlıklarının da tüm hızıyla sürdüğünü belirten Ekiz, sadece ve sadece galibiyete odaklandıklarını da sözlerine ekledi.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.