Giresun Spor Gazete

Giresunspor Yönetimi S.O.S. verdi

Giresunspor yönetimi dün yayınladığı bildiri ile Acil Durum Sinyali olarak bilinen S.O.S. verdi.

Giresunspor Yönetimi S.O.S. verdi
16 Ocak 2024 - 6:44

Dün kulübün resmi internet sitesinden yapılan “Giresunsporumuz için acil durum çağrısıdır” başlığı ile yayınlanan bildiride “Gelin çok geç olmadan şehrimizin takımının yanında yer alıp birlikte savaşalım” vurgusu yapıldı.

İŞTE O ÇAĞRININ TAM METNİ

“Büyük Giresunspor Ailesi; bütün farklılıklarımızı, doğrularımızı veya yanlışlarımızı, kısaca bizi ayrıştıran her şeyi bir yana bırakalım ve bu şehri aynı duyguda, aynı ortak paydada birleştiren yegane güç olan Giresunspor’umuza zor gününde omuz omuza birlikte sahip çıkalım. Gelin çok geç olmadan şehrimizin takımının yanında yer alıp birlikte savaşalım.

Buradan şehrimizin tüm dinamiklerine seslenmek istiyoruz; Giresun Valiliği’ne, Giresun Belediyesi’ne, İl Genel Meclisi’ne, Ticaret ve Sanayi Odası’na, esnaf odalarımıza, Fındık Borsası’na, Siyasi Partilere ve Milletvekillerimize, tüm ilçe belediyelerimize, Kaymakamlıklarımıza, yurtiçi ve yurtdışındaki derneklerimize, Giresun Vakfı’na, Giresun Federasyonu’na, ilçe federasyonlarına, STK’larımıza, basın ve medyamıza, ulusal ve uluslararası markalarımıza, ülkemize mal olmuş İş insanlarımıza, esnaflarımıza, memurlarımıza, işçilerimize, sanatçılarımıza, sporcularımıza, dünyanın dört bir yanında yaşayan Giresunlu hemşehrilerimize ve Yeşil Beyaz renklerimizin en büyük destekçisi, olmazsa olmazımız tüm taraftarlarımıza acil çağrımızdır. Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında yaşayan Giresunluların gücünü biliyor ve birlikte hareket edersek sorunların üstesinden gelebileceğimize yürekten inanıyoruz.

17 Ocak Çarşamba günü saat 20:00’da Giresunspor için Yüreğini Koy kampanyası kapsamında ikinci destek yayınımızı Giresunspor YouTube kanalımız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden gerçekleştireceğiz. Transfer tahtamızın açılabilmesi için, Giresunspor’umuzun borcunun yönetilebilir duruma getirilmesi için ve en önemlisi Giresunspor’umuzun geleceğinin kurtarılabilmesi için yüreğinde Giresunspor sevgisi olan herkesi bu kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz. Daha önce gerçekleşen canlı yayına katılan ve kulübümüze destek olan herkese teşekkürlerimizi iletiyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Bu kampanya kapsamında toplanacak tüm bağışların sadece ve sadece futbol takımımızın borçları ve transfer tahtasının açılması için kullanılacağını da bir kez daha vurgulamak isteriz. Transfer yapmamıza engel borçları ödeyerek ve yapılandırarak, kadromuza gerekli takviyeleri yapmak istiyoruz. Bugün Çotanak Arma için alacağınız sorumluluk ve vereceğiniz bu önemli destek gelecekte Giresunspor’umuzun zor günlerinde yanında olduğunuzun bir nişanesi olarak tarihimizdeki yerini alacaktır.

Gelin kulübümüz için yeni bir sayfa açalım, gelin birlikte mücadele edelim, Kulübümüzün yarınları için birlikte savaşalım. Bizler tertemiz duygularla Giresunspor’umuz için mücadele etmeye, aynı temizlikte ki mali yönetimimizle çalışmaya devam ediyoruz. Hep birlikte Giresunspor’umuz için yüreğimizi ortaya koyacak, birlikte mücadele edecek ve birlikte başaracağız.”

 

KAMPANYA BAĞIŞ HESAPLARI

TL IBAN: TR96 0013 4000 0023 0132 4000 33

USD IBAN: TR69 0013 4000 0023 0132 4000 34

EURO IBAN: TR42 0013 4000 0023 0132 4000 35

 

BİLGİ NOTU

SOS’in açılımı nedir?

SOS sinyalini oluşturan mors kodu (… — …), iletiminin kolay ve anlaşılır olması nedeniyle seçilmiştir. Bu harfler herhangi bir cümlenin kısaltması değildir ancak zamanla “Save Our Souls (Ruhlarımızı kurtarın)” gibi çeşitli İngilizce folklorik anlamlar yüklenmiştir.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.