Giresun Spor Gazete

Giresunspor sevdalılarına çağrı

Bitexen Giresunspor Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz, “Giresunspor’un daha güçlü bir şekilde ayakları üzerinde durabilmesi için yeni reklam alanlarına tüm iş insanlarımızı, STK’ları, hemşerilerimizi ve tüm Giresunspor sevdalılarını destek olmalarını bekliyoruz” dedi

Giresunspor sevdalılarına çağrı
15 Mart 2023 - 7:53

Süper Lig’deki mücadelemizi kalıcı hale getirmek için kolları sıvadıklarını söyleyen Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz, genel bir değerlendirme yaptı.

Ekiz, “Kongre üyelerimiz ve Camiamızın teveccühleri ile geçtiğimiz 25 Şubat 2023 tarihinde Başkanımız Nahid R. Yamak ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte şehrimizin en büyük marka değeri olan Giresunspor’umuza aydınlık yarınlara taşımak ve Süper Lig’deki mücadelemizi kalıcı hale getirmek amacıyla kolları sıvayarak görevimize başladık.”

ÖNCELİKLİ HEDEF SÜPER LİG’DE KALICI OLMAK

Geçtiğimiz cuma günü evimizde oynadığımız ve 3 puan hedefiyle çıktığımız V. Fatih Karagümrük maçından talihsiz bir puan kaybı yaşayarak sahadan 1 puanla ayrılmak durumunda kaldık. Ancak oyuncuların sahada göstermiş oldukları mücadele ve oyunu kazanma arzularına bizlerde taraftarımız gibi şahit olduk. Futbol üç neticeli bir oyun. Bazen çok arzu etsinizde istediğiniz sonucu elde edemiyorsunuz. Maçtan sonra başkanımızın futbolculara şöyle bir konuşması oldu. “Başınızı öne eğmeyin, biz Giresunsporuz! Zoru ve mücadeleyi severiz. Bu ligde kalıcı olacağımızdan hiçbir şüphemiz yok. Bu işi başaracak kalitede oyuncularsınız.” ifadelerini kullandı. Ben de ek olarak şunları ifade etmek istiyorum; bu takım yıllar sonra mücadele ettiğimiz Süper Lig’de kalıcı olacaktır. Bizler bunun için gereken tüm mücadeleyi ve mesaimizi saha dışında vererek elimizden gelen her şeyi ortaya koyuyoruz. Takımımız şu an Milli Takım arasından dolayı izinli. Cuma günü tesislerimizde toplanarak çalışmalarına başlayacaklar. Önümüzde yine evimizde oynayacağımız A. Alanyaspor karşılaşması var buradan alacak olduğumuz galibiyete odaklanacağız.

Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne futbolcularımız ve personellerimize olan yükümlülüklerimizi yerine getirerek, 15 günlük süre içerisinde 15 milyon TL civarında bir ödeme gerçekleştirip oyuncularımızın ve personellerimizin gecikmiş ödemelerini yaptık. Böylece sahadaki mücadelelerine odaklanmalarını sağlayacak bir ortam oluşturduk. Tüm bunları gerçekleştirirken aynı zamanda kulübümüzü maddi anlamda rahatlatmak amacıyla Yönetim Kurulumuz asil ve yedek üyeleri ile birlikte tek vücut halinde yeni kaynaklar oluşturma çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Bu anlamda yeni reklam alanları oluşturmak için gerekli çalışmalarımızı tamamlayarak çeşitli sponsorluk anlaşmaları gerçekleştirdik. Giresunspor’un daha güçlü bir şekilde ayakları üzerinde durabilmesi için yeni reklam alanlarına tüm iş insanlarımızı, STK’ları, hemşerilerimizi ve tüm Giresunspor sevdalılarını destek olmalarını bekliyoruz.

HEDEF 2828 YENİ ÜYE

Geride bıraktığımız kongre sürecinde daha iyi anladık ki Giresunspor’umuzun çoğulculuk anlayışıyla geniş katılımlı kongrelerle Giresunspor’un başkanlarını ve idari kurullarını seçebilmesi hayati bir önem arz etmektedir. Bu bağlamda daha yüksek katılımların olduğu, rekabet ortamının oluştuğu, Giresunspor’a yakışır, bayram havasında gerçekleşecek kongrelerin yaşanması için ve ailemizi daha büyük bir yapıya ulaştırmak amacıyla “HEDEF 2828 YENİ ÜYE” kampanyamızı hayata geçiriyoruz. Bu kampanya ile hem ailemizi genişleteceğiz hem de kulübümüze maddi anlamda önemli bir kaynak oluşturmuş olacağız. Her Giresunspor sevdalısının kulübümüze üye olup bizleri desteklemelerini arzu ediyoruz.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ OLACAK”

Zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte her zaman desteğini arkamızda hissettiğimiz tabiri caizse kötü gün dostu olan büyük Giresunspor taraftarını en mutlu olduğumuz yer olan Çotanak Spor Kompleksi’nde omuz omuza kenetlenmiş ve tek yürek halinde görmeyi çok arzuluyoruz. Şuna gönülden inanıyorum ki bizler yönetimi, futbolcusu, taraftarıyla kenetlendiğimizde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk, kazanamayacağımız hiçbir mücadele yoktur. Bu inançla bir kez daha önümüzde evimizde oynayacağımız A. Alanyaspor karşılaşmasına tüm taraftarlarımızı davet ediyor, büyük mücadelemize ortak olmalarını diliyorum.”

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.