Giresun Spor Gazete

Giresunspor 4 koldan hazırlanıyor

Giresunspor dört koldan yeni sezona hazırlanıyor. Çotanaklar’ın Başkan Yardımcısı Mustafa Güler, “Sıkıntısız bir sezon için hep birlikte mücadele veriyoruz. Hem sponsor hem de sportif görüşmelerimiz sürüyor.” dedi.

Giresunspor 4 koldan hazırlanıyor
29 Temmuz 2022 - 6:23

Spor Toto Süper Lig ekibi Giresunspor Başkan Yardımcısı Mustafa Güler, yeni sezon hazırlıklarının devam ettiğini kaydetti. Güler, yaptığı açıklamada, “Süper Lig zor bir lig. Hem maddi hem de sportif anlamda hazır olmak zorundasınız. Bizler de Başkanımız Hakan Karaahmet önderliğinde dört elle bu işe sarıldık. Güzel bir sezon olması için çaba harcıyoruz. İnşallah her şey güzel olacak ve iyi bir sezon geçireceğiz.” dedi.

YOĞUN MESAİ HARCIYORUZ

Giresunspor’un yeni sezonda sıkıntı yaşamaması için mesai harcadıklarını kaydeden Güler, “Bu sezon geleceğe yatırım yapacağız. Hocamızın da raporu bu doğrultuda. Hem sportif hem de mali anlamda iyi işler yapmaya çalışıyoruz. Bir yandan transfer diğer yandan da sponsorluk anlaşmaları için uğraşıyoruz. Giresunspor bu şehrin markasıyla herkesin desteğini bekliyoruz. Herkesin bu mücadelede yanımızda olmasını istiyoruz.” dedi.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.