Giresun Spor Gazete

Doğru yolda ilerlemeye devam

Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, “Kulübümüzün mali yapısı doğrultusunda, güzel bir takım oluşturduk. Kadromuzda çok değerli bir forvetimiz, onu yedekleyen genç oyuncumuz ve bu bölgede oynayabilen oyuncularımız mevcut.” dedi.

Doğru yolda ilerlemeye devam
09 Eylül 2022 - 7:54

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Bitexen Giresunspor’un Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, transfer dönemini verimli geçirdiklerini belirtti. Karademir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli Giresunspor ailesi. Kadro yapılanmamızın sonuna geldik. Kulübümüzün mali yapısı doğrultusunda, güzel bir takım oluşturduk. Kadromuzda çok değerli bir forvetimiz, onu yedekleyen genç oyuncumuz ve bu bölgede oynayabilen oyuncularımız mevcut. Transferi yapmış olmak için bir oyuncu almayacağız. Altından kalkılmayacak ödeme yükümlülüğüne sokmadan doğru yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Uygun maliyetli oyuna katkı sağlayacak bir isim olmadıktan sonra, forvet transferi yapmayacağız. Daha dün oynamamış bir sürü oyuncuya para ödeyen kulübümüzün, bütçesini doğru kullanarak iyi bir kadro oluşturduk. İsimlere ve mevkilere değil, armaya, ruha, sahadaki mücadele odaklanalım. Taraftarımızın desteğiyle yeni sezon camiamıza hayırlı olsun. Mutluluk Sezonu” şeklinde cümle kurdu.

Karademir, lisans çıkarmaya engel bir borcun olmadığını da belirterek, “Kulübümüzün lisansa engel borcu olduğuna dair çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Yaptığımız transferlerin lisans işlemlerini yapmaktayız. Bütün mesaimizi son takviyelere harcamaktayız. Transfer dönemi biter bitmez gerekli tüm açıklamaları yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.