Giresun Spor Gazete

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Vali Ünlü, TMOK Heyetini Kabul Etti

Vali Enver Ünlü, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Komisyonu Başkanı Bilal Porsun’u kabul etti.

Vali Ünlü, TMOK Heyetini Kabul Etti
13 Ocak 2023 - 8:35

Valilik Makamında gerçekleşen kabulde; Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan, TMOK Boğaziçi Organizasyon Komitesi Üyesi ve Yüzme İl Temsilcisi Heves Bozbağ ile Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi Koordinatörü Sibel Tel’de hazır bulundu.

TMOK Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Komisyonu Başkanı Bilal Porsun tarafından Vali Ünlü’ye TMOK Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi’ne vermiş olduğu katkı ve göstermiş oldukları içten ilgi için teşekkür plaketi takdim edildi.

Vali Ünlü, ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda “Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi temsilcileri Bilal Porsun, Sibel Tel ve Heves Bozbağ’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin (TMOK) Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklara spor kültürü ve sevgisi aşıladığı Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi (OLİ), 10-13 Ocak 2023 tarihleri arasında Giresun’ da devam eden sunumlarında yüzlerce öğrenciye ulaştı.

Giresun Üniversitesi Şehit Ömer HALİSDEMİR Konferans Salonunda düzenlenen ve okullardan yüzlerce öğrencinin katıldığı programda Giresunlu çocuklar yeni spor dallarıyla tanıştı, Olimpiyat Oyunları’nı ve felsefesini öğrendi. Maskot Oli ve sunum sırasında gösterilen çizgi filmler, eğlenceli oyunlar öğrencilere çok keyifli anlar yaşattı. Çocuklar çevre duyarlılığı, sağlıklı beslenme ve Fair Play konularında da eğlenirken bilgi sahibi oldular.

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) tarafından dünya çapında olimpik değerler eğitimi programı kapsamında yapılan en iyi projeler arasına dâhil edilen TMOK Spor Kültürü Olimpik Eğitim Projesi, 12-13 Ocak 2023 tarihlerinde sunumlarına Giresun’ da devam etti.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.