Giresun’da, Gençlik Haftası Üç Bant Bilardo Turnuvası sona erdi. Bilardo İl Temsilciğinin 2023 yılı faaliyet programında yer alan üç bant bilardo turnuvası 63 sporcunun katılımıyla 16-19 Mayıs 2023 tarihleri arasında 28 Bilardo Spor Salonu’nda düzenlendi. Dereceye giren sporculara kupa ve madalya takdim edildi.
Dereceye giren sporcular:
- Murat Bekçi
- Halil Eşref Dündar
- Ümit Uzunoğlu
- İbrahim Öz