Giresun Spor Gazete

Transfer yasağı kalkmazsa sıkıntı

Bu sözleri Teknik Direktör Mehmet Birinci söyledi!

Transfer yasağı kalkmazsa sıkıntı
05 Aralık 2023 - 7:05

Giresunspor teknik direktörü Mehmet Birinci, Göztepe maçı sonrasında basın toplantısı odasında maçı değerlendirdi. Birinci, gazetecilere yaptığı açıklamada, Göztepe maçında talebelerinin elinden geleni yaptığını ifade etti.

Birinci, “Öncelikle Göztepe takımını tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Normal oyunumuzdan çok daha kötü bir oyun sergiledik. Tabii tecrübe ve tecrübesizliğin bir maçıydı bu. Bizim takımımız kendi çocuklarımız altyapıda yetişen çocuklar ama maalesef bu tip maçlarda yetersiz kalıyorlar. Bugün çok kötü oynadık. Normal oyunumuzu oynayamadık. Bir tane kornerimiz bile yok. Yine her zaman olduğu gibi ölü toplarda golleri yedik.” Dedi.

“Yönetim kurulumuz transfer tahtasını açmak için yoğun bir tempoyla çalışıyor.” diyen Birinci, “Ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Transfer tahtamız açılırsa bu takım ligde kalır. Eğer açılmazsa biraz zor günler yaşarız. Çünkü herkes elinden geleni yapıyor. İlk 11 haricinde kulübeyle dönüp baktığımız zaman oyunun gidişatını değiştirecek oyuncumuz yok. Tecrübesiz bir takımız. Ama mecburuz. Çünkü transfer tahtası kapalı. Üç puanımız da silindi. Moralimiz kalmadı.” İfadelerini kullandı.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.