Giresun Spor Gazete

Teşekkürler Giresunspor

Çotanaklar’ın takım otobüsü Malatya’ya ulaştı. Dönüşte ise şehre deprem bölgesinden tahliye olan vatandaşları şehre getirdi

Teşekkürler Giresunspor
14 Şubat 2023 - 7:41

Spor Toto Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor’un kafile otobüsü Malatya’ya ulaştı. Giresun’dan aldığı destekleri depremzedelere ulaştıran Yeşil Beyazlılar, dönüşte de Malatya’dan ayrılan aileleri Giresun’a getirdi.

Konuyla alakalı Bitexen Giresunspor’dan yapılan yazılı açıklamada, “Kulübümüzün, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlarımıza yönelik yardım çalışmaları devam ediyor. AFAD’ın başlattığı yardım kampanyasına destek veren kulübümüz valilik koordinasyonunda bölgeye yeni ihtiyaç malzemesi ulaştırılmak üzere bu sabah Giresun’dan yola çıktı. Takım otobüsümüz ihtiyaç malzemelerini bölgeye ulaştırdıktan sonra depremzede vatandaşlarımızın şehrimize getirilmesi için kullanılmaya başlanacaktır. Deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet; vatandaşlarımızın ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar dileriz.” denildi.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.