Giresun Spor Gazete

Teknik Direktör Kaplan: Puan hesabı yapamıyoruz!

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’un teknik direktörü Mustafa Kaplan, iki etaptan oluşan kamp çalışmalarında altyapıdaki oyuncuları incelediklerini söyledi.

Teknik Direktör Kaplan: Puan hesabı yapamıyoruz!
02 Ağustos 2023 - 10:27

Maddi ve manevi olarak Giresunspor’un zor bir dönemden geçtiğini belirten Kaplan, “Giresunspor bu ligde kalmalı, yani bu ligde devam etmeli. Bu zor süreci hep beraber atlatmak lazım. Teknik ekip olarak saha içinde işimizi iyi yaptığımızı düşünüyorum. Baha dışında da çalışan başkan ve ekibi var. O nedenle birbirimize destek olmamız lazım.” Diye konuştu. Haber Merkezi

Ligin başlamasına kısa bir süre kaldığının altını çizen Kaplan, “Bakarsınız almak istediğinizin üstünde de puan alabilirsiniz. Bizim gibi zor süreçte olan takımlar çok ligimizde. Daha toplanmayan bir Tuzlaspor var bildiğim kadarıyla. Yani burada sayacağımız takımlar da var ama saymak bize yakışmaz ama Giresunspor olarak bizim birinci hedefimiz eğer bu sene bu ligde kalırsak, bana göre bu büyük başarıdır.” dedi.

Altyapıda öne çıkan oyuncuları profesyonel yapıp, kadroyu doldurmak istediklerine işaret eden Kaplan, bu futbolcuların ileride Giresunspor’a maddi ve manevi katkısı olacağını düşündüğünü ifade etti.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.