Giresun Spor Gazete

Tek isteğimiz destek

Giresunspor Asbaşkanı Gürkan Temür, Ekspres ve Öncü Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu

Tek isteğimiz destek
22 Kasım 2022 - 8:58

Spor Toto Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor’da hedef ligi orta sıralarda bitirmek. Hem sportif hem de mali anlamda başarılı yakalamak isteyen Çotanaklar, son iki senedir sürdürdüğü istikrarı bu sene de devam ettirmeyi hedefliyor.

Giresunspor Asbaşkanı Gürkan Temür, tüm yönleriyle ligin geri kalan kısmına hazırlandıklarını kaydetti.

BU ŞEHRİN DESTEĞİNİ ARKAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ

Temür, “Giresunspor, Süper Lig’de şehrimizi temsil etmektedir. Bizler de başkanımız Hakan Karaahmet önderliğinde gereken maddi ve manevi desteği sağlamaya çalışıyoruz. Lakin bizim de yapacaklarımız ortada. Karşımızdaki takımları bir sentezleyin. Biz yorganımıza göre ayağımızı uzatıyoruz. Bir hedef belirledik. Bu hedef üzerinden ilk olarak mali disiplin üzerinde ilerledik. Buna göre transfer yaptık. Transfer akabinde yolumuzu çizdik. Hocamıza şahsım adına teşekkür ediyorum. Çok iyi işler yapıyor. Elindeki tüm oyuncuları kullanarak, şehrimizi Süper lig’de temsil ediyor. Giresunspor, inanın Süper lige çok yakıştı. Bu ligde uzun yıllar kalmak istiyoruz. İnşallah da kalacağız. Tek isteğimiz destek. Bu desteği şehir olarak arkamızda görmek istiyoruz.” Dedi.

İNANIYORUZ BAŞARACAĞIZ

Temür, ligin geri kalan kısmı öncesi iki kamp yapacaklarını dile getirerek, “İlk olarak Giresun’da toplanacağız. İkinci olarak Antalya’da bir araya geleceğiz. İnşallah iki kampta da verimli bir çalışma gerçekleştireceğiz. Biz hocamıza ve oyuncularımıza güveniyoruz. Bu yolunda sonunda gülen taraf biz olacağız. Çünkü inanan insanlarla yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.