Giresun Spor Gazete

T.Direktör Kaplan: Biz takımımıza güveniyoruz

Mustafa Kaplan, “Ben hep şunu söylüyorum; Giresunspor’un arması her zaman 1 puandır. Giresunspor’un ateşli taraftarları da o maçta bize destek olacaktır.” dedi

T.Direktör Kaplan: Biz takımımıza güveniyoruz
05 Ağustos 2023 - 18:46

Trendyol 1. Lig ekibi Bitexen Giresunspor’da teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Bodrumspor maçıyla lige iyi bir giriş yapmayı istediklerini söyledi.

“HEM MENTAL HEM DE FİZİKSEL OLARAK HAZIRLANACAĞIZ”

Antrenman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kaplan, iki kamp yaptıklarını belirterek, “Çok şükür çok güzel bir kamp dönemi geçirdik. Artık zaman da daralıyor, yavaş yavaş maç haftasına doğru gidiyoruz. Kısa bir süremiz kaldı. Hem hazırlık maçlarımız hem de geçen kamplardan biz memnunuz. Biz artık bundan sonra puan maçlarına çıkacağımız için oyuncularımızla da bir toplantı yapacağız. Hem Bodrumspor ile ilgili hem de önümüzdeki 4 haftalık maç periyotlarını konuşacağız. Hem mental hem de fiziksel olarak lige hazırlanmayı arzu ediyoruz.” dedi.

Bodrumspor maçında sahaya mutlak galibiyet için çıkacaklarını kaydeden Kaplan, “Biz oyuncularımıza güveniyoruz, biz burada Giresunspor taraftarını, camiasını arkamıza aldığımız zaman, onların desteğiyle de lige iyi bir başlangıç yapacağımıza inanıyoruz. Ben hep şunu söylüyorum; Giresunspor’un arması her zaman 1 puandır. Giresunspor’un ateşli taraftarları da o maçta bize destek olacaktır. Eksiklerimiz var mı var ama zamanla onları da çözeceğiz. İyi bir takım yaptık. Koşan, mücadele eden, savaşan bir takım yaptık. İnşallah bunların içerisinde de geçen seneden kalan oyuncularımızın yapacağı abiliklerle beraber sezona iyi bir şekilde başlayacağız. Tek hedefimiz toplayacağımız puanlarla Giresunspor’u sağsalim devre arasına kavuşturmak.” şeklinde konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.