Giresun Spor Gazete

Süper Lig’deki fırtına şehirde esmiyor

Spor Toto Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, Süper Lig’de esen Giresunspor fırtınasının destek anlamında Giresun’da esmediğini söyledi.

Süper Lig’deki fırtına şehirde esmiyor
27 Eylül 2022 - 2:11

Karaahmet, gazetecilere yaptığı açıklamada, ”Giresunspor taraftarıyla kazanmayı hedefleyen bir takım. Süper Lige renk katan bir ekip. Her şey Giresunspor ile güzel bu şehirde. Onu yok saymak ve görmezden gelmek bu takıma ihanet olur. Açık ve net bir şekilde bunu söyleyebilirim. Süper Lig’de mütevazı kadrosuyla fırtına estiren Giresunspor, şehirde o fırtınayı estiremiyor. Neden böyle oluyor ben de anlamıyorum. Bu şehrin tek değeri Giresunspor. Her seferinde bunu söylüyoruz. Bunu dile getiriyoruz.” dedi.

ÇOCUKLARIMIZ ARTIK GİRESUNSPORLU

Karaahmet, “Sizce de büyük bir gurur değil mi? Giresun’un çocukları artık Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi takımları tutmuyor. Şehrinin takımını tutuyor ve o takımda oynayan abilerinin isimleriyle mahalle aralarında futbol oynuyor. Bunun için tam 45 yıl bekledi bu şehir. Ben bile çocukken bu şehir Süper Lig’de mücadele etmiş. Bunun değerini bazı şeyler elimizden gidince mi anlayacağız? Giresunspor’un değerini ne zaman anlayacağız anlamıyorum” diye konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.