Giresun Spor Gazete

Sıktınız artık!

Bitexen Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, Giresunspor üzerinde kurulmaya çalışılan uygulama, baskı ve yıldırma politikasının artık haddini ve tahammülleri aştığını belirtti.

Sıktınız artık!
27 Ağustos 2022 - 6:38

Basın Sözcüsü Karademir, “Kim Giresunspor’un kötülüğünü ve mücadele ettiği süper ligde başarısız olmasını istiyorsa tam tabiriyle Giresun ve Giresunspor düşmanıdır. Giresunspor’ a uygulanan yaptırımların tahammül sınırlarını artık aşmıştır” dedi.

Yaklaşık 5-6 aydır kulübün didik, didik denetlenmesine rağmen, denetçilerin tekrar şehire gelmesi ve  yeniden  denetleme işlemlerinin başlatılmasının artık Giresunspor’a zarar vermenin ötesinde bir duruma dönüştüğünü  vurgulayan Karademir şunlara yer verdi;  “Giresunspor’da bir süredir devam eden denetlemelerde sona gelindiği ile ilgili yaptığımız açıklamanın ardından denetçilerin işlemleri bitirdiğini ve şehirden ayrıldığı bilgisi tüm kamuoyunun bilgisine sunulmuştu. Ancak hepimizin sandığının aksine maalesef Giresunspor kulübünün işleyişini zorda bırakan bu denetleme zulmünün bitmediğini denetçilerin tekrar şehrimize gelerek valilik binasında işlemlerine devam ettiğini öğrendik. Bu uygulamanın bundan önce hiçbir kulüpte bu şekilde yapılmadığını ve sadece bize karşı yapılmış art niyetli ve iyimserlikten uzak bir yaklaşımda yapıldığı artık açık ve nettir. Kulübümüzün adından başarı ile söz ettirdiği ve doğru adımlara atarak şehri en iyi şekilde temsil ettiği bu dönemde işleyişinin aksatılmasına sebep olmak bu şehre ve Giresunspor’a gönül vermiş 7’den 77’ye Giresunlulara ihanet değil de nedir? Kulüpte çalışan personeller ve kulübe bağışta bulunan bağışçıları çağırarak sorgulama ne demektir? Kanunlara aykırı bir şekilde insanların kendini mahkeme yerine koyan uygulamaları artık sayısını milyonlarla ifade ettiğimiz tüm Giresunlu ve Giresunsporluları rahatsız etmektedir, denetleme adı altında  eşi benzeri görülmemiş prosedürlerin kulübümüze karşı uygulandığını Giresun kamuoyu artık çok iyi bilmelidir. Denetleme sürecinin bittiğini zannederken tekrar böyle bir konunun gündeme gelmesinin doğru olmadığı ve bu sürenin çok fazla uzadığının bilinmesini isteriz. Yapılan bu tutum ve davranış kötü niyetten başka bir şey değildir. Tüm bu sürecin takdirini kamuoyunun takdirine bırakıyoruz” dedi.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.