Giresun Spor Gazete

Şanlıurfaspor maçı hazırlıkları sürüyor

Giresunspor, Şanlıurfaspor maçı için özel bir hazırlık dönemine girmiş durumda.

Şanlıurfaspor maçı hazırlıkları sürüyor
13 Mart 2024 - 9:27

Yeşil Beyazlılar, teknik direktörleri önderliğinde antrenmanlarda titizlikle taktik senaryoları üzerinde çalışıyorlar ve galibiyet için planlarını oluşturuyorlar. Ancak, takımı geride bırakan haftalarda yaşanan bireysel hataların gölgesinde kalmamışlar. Bu hataların takımın performansını etkilediğini ve istenmeyen sonuçlara sebep olduğunu belirten Giresunspor Teknik Direktörü Serhat Güller, “Çok genç bir takımız ve bu genç takım sahada çok fazla bireysel hatalar yapıyor. Son oynadığımız karşılaşmalarda 1-0 kaybettik ve hepsinde de bireysel hatalar, kişisel hatalardan kaybettiğimiz karşılaşmalardı. Onları en aza indirdiğimizde de puanları alabileceğimizi biliyoruz. Bugün de maalesef iki tane golde de kişisel hatalardan yedik. Bireysel hataların önüne geçemediğimiz zaman da maalesef böyle bizim adımıza istemediğimiz sonuçlar ortaya çıkıyor” ifadelerini kullandı.

Güller ayrıca, oyuncularını hatalardan arındırmak ve daha istikrarlı bir performans sergilemelerini sağlamak adına yoğun bir eğitim sürecine tabi tuttuklarını da belirtti.

Takım, Şanlıurfaspor karşılaşması öncesinde bu kritik konuda çalışmalarını sürdürüyor. Yeşil Beyazlılar, taktiksel anlamda güzel bir oyun geliştirme konusundaki çabalarını da sürdürerek maç öncesindeki taktiklerini ve saha içerisindeki uygulamalarını iyileştirmeyi amaçlıyorlar. Giresunspor, bireysel hataları en aza indirerek istikrarlı bir performansla galibiyet için sahaya çıkmayı hedefliyor.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.