Giresun Spor Gazete

Özlenen Giresunspor sahada olacak

Cezalı olan Hakan Keleş’in yerine yedek kulübesinde takımı yöneten kaleci antrenörü İlker Avcıbay, Adana Demirspor maçı sonrası konuştu.

Özlenen Giresunspor sahada olacak
09 Ağustos 2022 - 6:31

Bitexen Giresunspor’un Antrenörü İlker Avcıbay, pozisyonlar bulmalarına rağmen sonuca gidemediklerini söyledi.

Avcıbay, yaptığı açıklamada, “Ama bugün böyle olduğu için ilerleyen süreç için endişemiz yok. Biz bunları göğüsleyip, oyuncularımızla bunları değerlendirip eksik yönlerimizi kapatarak, güçlenerek devam edeceğiz.” dedi.

Geçen sezondan beri devam eden bir oyun karakteri ve felsefelerinin olduğunu dile getiren Avcıbay, “Yeni gelen arkadaşlarımıza da bu felsefeyi aşılamaya çalışıyoruz. Bugün oyunun bölümlerinde zaman zaman bu felsefemizi gerçekleştirdik. Sonuç alacağımız, öne geçeceğimiz pozisyonlar da oldu, bunlar futbolun içinde var ama geleceğe dönük pozitif mesajlar aldık.” diye konuştu.

Rakibin çok pozisyona girmediğini aktaran Avcıbay, “Oyunun ilk bölümünün kontrolü bizde olmasına rağmen onlar usta ayaklarla sonuca gittiler. Biz sonuca gidemedik, ama bugün böyle olduğu için ilerleyen süreç için endişemiz yok. Biz bunları göğüsleyip, oyuncularımızla bunları değerlendirip eksik yönlerimizi kapatarak, güçlenerek devam edeceğiz. Ligin başındayız ve yeni oluşan bir takımız. Burada sağduyulu ve hep desteklere devam etmek lazım.” ifadelerini kullandı.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.