Giresun Spor Gazete

Mustafa Kaplan istifanın eşiğinde!

Giresunspor’un hocası Mustafa Kaplan, son üç haftalık performansı beğenmediğini belirterek, “Giresunspor taraftarlarından özür diliyoruz. Hafta içinde kulüp başkanımız ile bir toplantı yapacağız” dedi

Mustafa Kaplan istifanın eşiğinde!
10 Ekim 2023 - 2:44

Trendyol 1. Lig ekibi Bitexen Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Adanaspor mağlubiyeti sonrası Giresunspor taraftarlarından özür diledi.

Giresunspor Başkanı Nahid R. Yamak ile de görüşüp bir yol haritası çizeceğini dile getiren Kaplan, “Öncelikle kazanan takımı kutluyorum. İlk 5 haftadaki istek, arzumuz ve mücadelemiz ne yazık ki son 3 haftadır yok. Adanaspor’da teknik direktör değişikliğinden sonra farklı oyuncularla oynayacağını düşünerek planlarımızı yapmıştık ama ne yazık ki kaybettik. Korner kullanırken yapmış olduğumuz bir yanlış dizilişten sonra kazanılan bir penaltı var, gelen erken gol biraz bizim takımımızı çözdü. Biz Giresunspor olarak istediğimiz oyunu oynayamadık. Hem savunmada hem de hücumda istediğimizi yapamadık, geçişleri yapamadık. Bugünkü mağlubiyet bizi üzdü, biz mağlubiyet beklemiyorduk, buradan puan veya puanlar almak istiyorduk. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Giresunspor taraftarlarından özür diliyoruz. Hafta içinde kulüp başkanımız ile bir toplantı yapacağız” diye konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.