Giresun Spor Gazete

Hepinize sonsuz teşekkürler!

Giresunspor’un yeni sezonun başlamasına saatler kala önemli bir açıklama geldi.

Hepinize sonsuz teşekkürler!
04 Ağustos 2022 - 18:45

Kulübün resmi sosyal hesaplarından yapılan açıklamada, “Şehrimizin en büyük marka değeri olan Giresunspor’umuzun yaşadığı zorlukların çözümü noktasında destekleri ve ilgilerinden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Giresunspor’umuz ve şehrimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.

ÖDEMELER BAŞLADI

Futbolculardan dolayı transfer tahtasına gelen borçlar ödenmeye başladı. Tahta açılması için ilk etapta Cyriac (Zoro)’ya 170 Bin euro, Faccini’ye 160 Bin Euro ödendi.

CEMAL ÖZTÜRK’TEN AÇIKLAMA

Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk Giresunspor’un transfer tahtasındaki maddi probleminin çözüldüğünü söyledi.

Öztürk, ilgili tüm kurumlarla görüşüldüğünü, gerekli kredinin Halk Bankası’ndan sağlandığını ifade ederek; “ Türkiye Futbol Federasyonu’na tüm futbolcu borçları ödeniyor. Kamu borçları yüzünden transfer tahtasının kapanması kararı kaldırıldı. Giresunspor’un kamuya olan borçları ötelendi. Dolayısıyla Giresunspor’un transfer yasağı kalkmış oldu. Şimdi sıra teknik kadromuz ve futbolcularımızda. Onlardan başarılar bekliyoruz. Bu süreçte ve her zaman desteğini gördüğümüz Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Nureddin Nebati’ye, Halkbank Genel Müdürü Sayın Osman Arslan’a ve TFF Başkanı Sayın Mehmet Büyükekşi’ye teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

SABRİ ÖZTÜRK TEŞEKKÜR ETTİ

Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’te Giresunspor’un görselini kendi hesabında paylaşarak, “Teşekkür” ifadesini kullandı.

Cemal Öztürk ile birlikte Giresunspor’un içinde bulunduğu sorunları ortadan kaldırmak için büyük çaba harcayan Sabri Öztürk’e de çok sayıda Giresunlu sosyal medya hesaplarından teşekkür mesajı yolladı.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.