Giresun Spor Gazete

Güller’den maç analizi!

Giresunspor’un hocası Serhat Güller, taraftarlardan destek isteyerek, “Stadyumu doldurup bizi coşkuyla desteklesinler. Bu birlikte daha güçlü olmamıza katkı sağlayacaktır” dedi

Güller’den maç analizi!
18 Ocak 2024 - 9:16

Trendyol 1. Lig ekibi Giresunspor’un teknik direktörü Serhat Güller, önemli bir maça çıkacakları Çorum FK karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu. Güller, maçın zorluğunu iyi bildiklerini ifade ederek, taraftarların vereceği destekle sahadan galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini belirtti.

Güller, yaptığı açıklamada, “Çorum FK ile oynayacağımız maçın zorlu geçeceğini biliyoruz. Ancak takım olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdik ve oyuncularımızın morali yüksek. Taraftarlarımızın da bizimle birlikte olacağına inanıyoruz. Onların enerjisiyle sahada daha güçlü olacağımıza inanıyoruz” dedi.

Teknik direktör, oyuncularının motive olduğunu ve galibiyet için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını sözlerine ekledi. Güller, taraftarlardan destek isteyerek, “Stadyumu doldurup bizi coşkuyla desteklesinler. Bu birlikte daha güçlü olmamıza katkı sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Giresunspor’un taraftarlarıyla birlikte, Çorum FK maçında alacakları galibiyetle önemli bir başarı elde etmeyi hedeflediklerini belirten Güller, tüm camianın birlik ve beraberlik içinde olmasının önemine vurgu yaptı.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.