Giresun Spor Gazete

Giresunspor’un hedefi belli

Bitexen Giresunspor’un hocası Hakan Keleş, Başakşehir maçı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Giresunspor’un hedefi belli
28 Ekim 2022 - 8:31

Spor Toto Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor teknik direktörü Hakan Keleş, M. Başakşehir maçının önemini çok iyi bildiklerini söyledi.

Düzeleceklerini kaydeden Keleş, net ifadeler kullandı. Keleş, MKE Ankaragücü maçı sonrası da aynı ifadelerde bulunduğunu belirterek, “Oyuncularıma söyledim, kaybetsek de söyleyecektim, böyle oynayın kaybedin. Oyuncularım belki de sezonun en iyi performanslarından birini oyun olarak sergiledi, bu bize gelecek adına olumlu sinyaller verdi. Dediğim gibi kazanmak istiyorduk ama kaybettik, yani berabere bitti, bunu kayıp olarak görüyorum. Önümüzde Başakşehir maçı var, ona hazırlanacağız.” dedi.

“Üçüncü bölgedeki sıkıntılarımız devam ediyor.” diyen Keleş, Çalışıyoruz ama sorunlarımız var, her takımda var bu, çözmek için uğraşıyoruz. Bir şanssızlık da var, rakibimizin geçen haftaki kaleci performansıyla, bu haftaki kaleci performansı şaşırtıcı, inanılmaz toplar çıkarttı, o beni çok şaşırttı. Rakip ceza sahasına 36 kez girmişiz, oralara kadar geliyoruz ama oradan içeri atmak biraz beceri işi.”

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.