Giresun Spor Gazete

Giresunspor’un hedefi belli!

Yeşil Beyazlılar, Trabzonspor maçı için taktik ağırlıklı çalışmalar yapıyor

Giresunspor’un hedefi belli!
04 Ocak 2023 - 8:38

Spor Toto Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor Kulübü Asbaşkanı Ercan Ayhan, ligde son 4 maçta 10 puan toplayarak ciddi bir çıkış yakaladıklarını, Trabzonspor karşısında da bu çıkışı sürdürmek istediklerini söyledi.

Bu sezonki hedeflerinin ilk 10 takım arasına girmek olduğunu vurgulayan Ayhan, “Her yıl üstüne koyarak yolumuza devam edeceğiz. Giresunspor en iyi yerlerde olacaktır. Camiamız ve taraftarımız şunu çok iyi bilsin, Giresunspor emin ellerde. Yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz ve oyuncu grubumuz sonuna kadar gereken mücadeleyi gösteriyor.” diye konuştu.

Ayhan, “Trabzonspor her konuda Giresunspor’a destek olmaktadır. Bunun için kendilerine teşekkür ediyoruz. Trabzonspor’un bütçesi, takım kadrosu ve yapısı ortada. Giresunspor ile arasında ciddi fark bulunuyor. Mütevazi bir kadromuz var. Haddimizi biliyoruz. Trabzonspor’un gücünün ne olduğunu iyi biliyoruz. Haddimizi bilerek sahada mücadelemizi vereceğiz. Ama biz de iddialıyız. Kazanmak için sonuna kadar mücadele edeceğiz. İnşallah perşembe akşamı Trabzonspor’u mağlup edeceğiz.”

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.