Giresun Spor Gazete

Giresunspor’u kaybedersek, şehir kaybeder!

Giresun’un saygın büyüğü, Giresunspor Divan Heyeti Başkanı Ali Kara, çabasından ve mücadelesinden ötürü Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet’e teşekkür ederek, sert konuştu

Giresunspor’u kaybedersek, şehir kaybeder!
24 Ocak 2023 - 6:47

Olağanüstü Genel Kurul’da Divan Heyeti Başkanlığı görevinde bulunan Giresun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ali Kara, herkesin Giresunspor’a sahip çıkması gerektiğini söyledi.

Kara, “Bugün Giresunspor olağanüstü genel kurul ile kulüp statüsüne kavuşmuştur. Zarar vermek insanlara sesleniyorum. Lütfen ihanet etmeyin. Öyle şeyler biliyorum ki birebir yaşadım ihanet odaklarının biliyorum. Söylersem yanlış olur. Bizim toparlanmaya ihtiyacımiz var. En başarılı Giresunspor’u görüyorsunuz bugün. Federasyon veya bazı forma reklamlarıyla Giresunspor Süper Lige çıkmış, yeni bir takım kuran Adana Demirspor’a karşı 10 kişi mücadele eden bir Giresunspor var. Vergi borcu yapılandırması anımı anlatayım. Saat 16.30’da yazıyı aldık. Vergi dairesine gittiler. Birkaç dakika kala SGK yönetim kurulu Giresunspor için toplanarak Kayseri durumuna düşmemek için karar verdirttik. Hakan başkana teşekkür ediyorum. Bu hafta Galatasaray maçımız var. 10 maçlık bir serisi var. Her güzel serinin, acı bir sonu vardır. Bunu da biz yaşatacağız. Ahmet ve Mehmet yüzünden Giresunspor’u kaybedersek Hakan yüzünden Ahmet yüzünden olmayacak. Şehir kaybedecek.” diye konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.