Giresun Spor Gazete

Giresunspor’a yeni sponsor

Süper Lig ekibi Giresunspor, Bitexen ile hem isim hem de göğüs sponsorluğu konusunda anlaştı.

Giresunspor’a yeni sponsor
06 Ağustos 2022 - 6:58

Spor Toto Süper Lig ekibi Giresunspor ve Bitexen devam eden sponsorluk anlaşmasının kapsamını genişletti. Bitexen, yeni iş birliği kapsamında yeni sezon ile başlayacak şekilde iki sezon boyunca takımımızın isim ve forma göğüs sponsoru oldu.

2022-2023 ve 2023-2024 futbol sezonlarını kapsayacak iş birliği için Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet ve Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem’in katılımıyla bir imza töreni düzenlendi.

“GİRESUNSPOR KULÜBÜ BAŞKANI HAKAN KARAAHMET BAŞTA OLMAK ÜZERE YENİ ANLAŞMAMIZIN TÜM GİRESUNSPOR TARAFTARINA VE SPORSEVERLERE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

İmza töreninin ardından açıklamalarda bulunan Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Bitexen olarak hem Token arzı hem de çalıştığımız her kulübe sponsor olarak futbol ve basketbol olmak üzere kulüplerimize önemli düzeyde finansman desteği sağladık. Ayrıca amatör takımları ve kadın futbolunu da desteklemeyi ihmal etmedik. Bu takımlarımıza da hatırı sayılır finansman ve malzeme desteği sağladık. Spor alanındaki vizyonumuzla geniş yelpazede paydaşlara destek sağlamak ve teknolojik alt yapımızın gücünü kullanabileceğimiz alanlarda kaynak yaratmak her zaman faaliyetlerimiz kapsamında olacak. Türk futbolunun önde gelen kulüplerinden Giresunspor ile devam eden çorap sponsorluğumuz vardı. Önümüzdeki iki sezon için isim ve forma göğüs sponsoru olarak bu iş birliğimizi daha da ileriye taşıyoruz. Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet başta olmak üzere yeni anlaşmamızın tüm Giresunspor taraftarına ve sporseverlere hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

GİRESUNSPOR’A DESTEKLERİNDEN DOLAYI BİTEXEN’E TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başkan Hakan Karaahmet ise 2022-2023 futbol sezonunda Giresunspor’un isim ve forma göğüs sponsoru olan Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem’e teşekkür ederek, iki kurum arasındaki iş birliği anlaşmasının Bitexen ve Giresunspor’a hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Bitexen’in Giresunspor’a sağladığı sponsorluk desteğinin kulübün ekonomisine önemli katkı sunacağını belirten Karaahmet, “Süper lig mücadelemizde Bitexen’i yanımızda görmekten büyük mutluluk duymaktayız. Bu sponsorluk anlaşması hem kulübümüzün ve hem de Bitexen’in marka değerine değer katacaktır. Türk futboluna ve Giresunspor’a desteklerinden dolayı Bitexen’e teşekkür ediyorum. İki kurum arasındaki iş birliği anlaşmasının hem camiamız hem de her iki tarafa hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Kazanan her zaman Giresunspor ve Bitexen olsun” şeklinde konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.