Giresun Spor Gazete

Giresunspor taraftarıyla kazanır

Bitexen Giresunspor’un Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz Pazar günü Çotanak Spor Kompleksi’nde C. Alanyaspor ile çok zorlu bir maça çıkacaklarını kaydetti.

Giresunspor taraftarıyla kazanır
29 Mart 2023 - 7:58

Spor Toto Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor’un Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz, zorlu maç öncesi taraftarlara seslendi.

Basın Sözcüsü Ekiz, iç saha avantajını kullanarak, taraftarların da vereceği destekle sahadan galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yaptıklarını ifade etti.

HAYDİ GİRESUN ŞİMDİ ZAMANI

“Bitexen Giresunspor Kulübü her maça mutlak galibiyet düşüncesiyle çıkar.” diyen Basın Sözcüsü Ekiz, yaptığı yazılı açıklamada, Giresunlu taraftarlara da seslenerek, “Tıpkı pazar günü olacağı gibi. Bu maçta yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Tüm tribünleri dolu görmeyi amaçlıyoruz. Yeşil-beyaz renklere sevdalı Giresunspor aşığı tüm taraftarlarımızı tribünlerde takımına destek olmak için davet ediyoruz. Giresun şehrinin uzun yıllar sonra elde ettiği Süper Lig şansı ve fırsatını en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekir. Bu zorlukları el birliğiyle, tek ses tek yürek olarak aşabiliriz.” dedi.

Ekiz, “Tüm taraftarlarımızın tribünleri doldurmalarını ve takımı yalnız bırakmadıklarını bir kez daha göstermelerini istiyoruz. Giresunspor taraftarıyla güzeldir. Giresunspor taraftarıyla kazanır. İyi ve kötü günde her koşulda takımının yanında olan ve asla yalnız bırakmayan büyük Giresunspor taraftarının desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olduğu bu önemli karşılaşmada herkesi takımımızla tek yürek halinde mücadelemize ortak olmaya davet ediyoruz. Hedefimiz mutlak galibiyet. Biz istersek yaparız, biz istersek başarırız.” diye konuştu.

İNANCIMIZ TAM

Ekiz, son olarak takımın moral ve motivasyonunun yerinde olduğunu belirterek, “Her şey yolunda. Teknik heyetimiz ve futbolcularımız sahada, biz de saha dışında mücadele veriyoruz. İnşallah bu mücadelenin de kazananı biz olacağız. Buna inancımız tam, güvencimiz tam. Giresunspor gemisi limana sağsalim yaklaşacaktır.” İfadelerini kullandı.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.