Giresun Spor Gazete

Giresunspor kendi oyununu oynayacak

Üç haftayı maç oynamadan geçirecek Çotanaklar bu süreci çok ama çok iyi değerlendirecek

Giresunspor kendi oyununu oynayacak
13 Eylül 2022 - 3:44

Spor Toto Süper Ligde mücadele eden Bitexen Giresunspor, lige verilen arayı fırsat bilecek. Bu sezon yeni bir kadroyla lige giriş yapan Çotanaklar, yeni sezonda da adından söz ettirmek için çaba harcayacak.

Fatih Karagümrük maçını artık unutmaları gerektiğini kaydeden Çotanaklar’ın teknik direktörü Hakan Keleş, “İyi hazırlandık maça. Rakibimiz geriden oyunu iyi kuran bir takım. Çok fazla oyun kurmalarına müsaade etmedik. Alan vermedik rakibe ama dengeli giden bir oyundu, çok fazla gol pozisyonu yoktu. Yakaladığımız pozisyonda penaltı sonrasında öne geçtik. Uzatmalarda yediğimiz duran top 2 puan kaybettirdi. Deplasmanda alınan 1 puan var. Önümüzdeki hafta bay olacak, sonra milli ara ve üç haftalık süremiz var. Yeni gelen, hazır olmayan oyuncular var ve bu kamp döneminde o oyuncuları hazırlayıp lige iyi bir şekilde devam edeceğiz. Yeni bir takımız ve bu süreci atlatıp daha iyi şeyler yapacağız” dedi.

Keleş, aradan sonra Giresunspor’un gerçek kimliğine kavuşacağını belirterek, “Taşlar yerine oturduktan sonra gerçek Giresunspor sahada olacak. Kimsenin kuşkusu olmasın. Giresunspor, her maça galibiyet için çıkacak. Galibiyet için oynayacak.” diye konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.