Giresun Spor Gazete

Giresunspor iyi yolda

Çotanaklar’ın hocası Hakan Keleş, “İnşallah önümüzdeki hafta sonuna kadar istediğimiz oyuncuları alacağız, alternatiflerimizi çoğaltacağız.” dedi.

Giresunspor iyi yolda
30 Ağustos 2022 - 4:01

Spor Toto Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Yukatel Kayserispor maçında pozisyona girmelerine rağmen gol sevinci yaşayamadıklarını kaydetti.

“İnşallah önümüzdeki hafta sonuna kadar istediğimiz oyuncuları alacağız, alternatiflerimizi çoğaltacağız.” diyen Keleş, gazetecilere yaptığı açıklamada, “İyi yoldayız, kötü skor ama oyun olarak günden güne iyiye gideceğimizi düşünüyorum. Kaybettiğimiz için üzgünüz, beklemediğimiz bir skordu. İki hafta iyi bir gidişatımız vardı. Maça iyi başladık fakat çalıştığımız yerden bir gol yedik. Sonra ikinci yarı biraz daha toparladık, oyun üstünlüğünü aldık. Pozisyonlara girmeyi başladık ama kötü bir gol yedik, taçtan yediğimiz bir gol. Bize hiç yakışmadı. Sonra biraz dengemiz bozuldu. Oyun olarak yakaladığımız pozisyonlar vardı, geçiş oyununu iyi sonuçlandırabilirdik. Son vuruşlarda ve tercihlerde biraz hata yaptık. Yeni bir takımız. Yeni oyuncularımız var, alternatiflerimiz yok. İnşallah önümüzdeki hafta sonuna kadar istediğimiz oyuncuları alacağız, alternatiflerimizi çoğaltacağız. İyi yoldayız, kötü skor ama oyun olarak günden güne iyiye gideceğimizi düşünüyorum. Kayserispor’a başarılar diliyorum.” dedi.

Keleş, maç maç ilerlediklerini belirterek, “Ara vermeden bu maçın hazırlıklarına başlayacağız. Zaten yeni transferlerimiz de olacak. O arkadaşlarımızın da aramıza katılmasıyla daha iyi bir takım hüviyetine döneceğiz. İnşallah taraftarlarımızın da desteğiyle sahadan güzel bir sonuçla ayrılırız. Biz hafta boyunca bu bilinçle çalışacağız.” diye konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.