Giresun Spor Gazete

Giresunspor armasını görünce gözyaşlarını tutamadı!

Yaşanan deprem felaketinin ilk anında bu yana bölgede olan ve vatandaşların yaralarını sarmak için canla başla çalışan hemşerimiz AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Malatya’ya yardım malzemesi götüren ve depremzedeleri şehrimize getirmek için görevlendirilen Giresunspor A Takımı Otobüsü ile karşılaşınca göz yaşlarına hakim olamadı.

Giresunspor armasını görünce gözyaşlarını tutamadı!
15 Şubat 2023 - 8:19

Turan, “AFAD koordinasyon merkezinde Bakanlar, Valililer ile toplantı yaparken arkadaşlarımız Giresunspor’un takım otobüsünün bölgede olduğunu, yardım malzemesi getirdiğini söylediler. Gözlerim doldu. Sizleri burada görmekten çok mutluyum. Giresunlu olduğum için, sizler gibi koca yürekli hemşerilerim olduğu için çok mutluyum. Giresunspor taraftarı olduğum için çok mutluyum” dedi.

Aracın deprem bölgesine gelmesine vesile olan herkese teşekkür eden Milletvekili Hasan Turan “Koordinasyon merkezinde sürekli takip içerisindeyiz. Gün boyu sürekli sahadayız. Buraya gelen yardım araçlarının çoğu 28 plaka Giresunlu hemşerilerimiz. Allah hepinizden razı olsun, Giresunlu hemşerilerime çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.