Giresun Spor Gazete

Ercan Ayhan: Alnımız açık, başımız dik

Giresunspor eski Asbaşkanı Ercan Ayhan, “Giresunspor’u süper lige çıkartmanın karşılığı savcı karşısında hesap vermekse biz verdik, bundan sonrada veririz. Ama bundan sonra Giresunspor’a yönetici olmak isteyenler bin düşünüp, bir karar verecektir” dedi

Ercan Ayhan: Alnımız açık, başımız dik
04 Temmuz 2023 - 7:44

Giresunspor eski Asbaşkanı Ercan Ayhan, veremeyecekleri hiçbir hesap olmadığını belirterek, eski yönetimle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında savcılığa giderek ilk ifadesini aslanlar gibi verdiğini söyledi.

Açıklamalarda bulunan ve yeşil-beyazlı renge gönül vermiş bir Giresunspor sevdalısı olarak kim ne hesap sorarsa alnı açık, başı dik hesap vermeye her daim hazır olduğunu ifade eden Giresunspor eski Asbaşkanı  Ercan Ayhan, 44 yıl aradan sonra Giresunspor’u süper lige çıkartma başarışı gösteren ve iki sezon Giresunlulara süper lig heyecanı yaşatma gururu yaşatan bir yönetim olarak, Giresunspor ile ilgili ifade vermenin bir onur olduğunu söyledi.

Kendilerini üzen tarafın Giresunspor’un getirildiği nokta olduğunu belirten Ayhan, “Biz Hakan Karaahmet başkanlığında büyük bir başarıya imza attık. Giresunspor’umuzu 44 yıl sonra şampiyon yaparak süper lige çıkarttık ve herkesin düşer diye baktığı bu takımı süper ligde şuan ki yönetime teslim ettik. Giresunspor’u süper lige çıkartmanın karşılığı savcı karşısında hesap vermekse biz verdik, bundan sonrada veririz. Ama bundan sonra Giresunspor’a yönetici olmak isteyenler bin düşünüp, bir karar verecektir” dedi.

Ayhan, Giresunspor’u mahkeme kapılarına düşürenleri Giresun halkının asla unutmayacağını sözlerine ekledi.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.