Giresun Spor Gazete

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Emanetlerinin bekçisiyiz!

Cumhuriyetin kurucusu Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk, 57 yıl süren yaşamında, yalnızca Türk milletinin Kurtuluş Savaşı’nı başarıyla yöneten bir komutan olarak değil, devrimleriyle de dahi bir devlet adamı olarak tarihe geçti.

Emanetlerinin bekçisiyiz!
10 Kasım 2022 - 9:04

SAYGI VE ÖZLEMLE…

Bugün Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalin 84’üncü yılı. Ulu önder bir kez daha özlem, rahmet ve minnetle anılıyor. Atatürk’ün 84 yıl önce Dolmabahçe Sarayı’nda dünyaya gözlerini yumduğu saat olan 09.05’de tüm yurtta hayat duracak, bayraklar yarıya indirilecek ve sirenler çalacak.

BÜYÜK BİR DEHA VE DEVLET ADAMI

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, 57 yıllık yaşamında milletinin ve vatanının bağımsızlığı için girdiği her mücadeleyi askeri ve siyasi dehasıyla zaferle taçlandırarak, adını Türk ve dünya tarihine altın harflerle yazdırdı. Atatürk, yalnızca Türk milletinin Kurtuluş Savaşı’nı başarıyla yöneten bir komutanı olarak değil, aynı zamanda gerçekleştirdiği devrimlerle de dahi bir devlet adamı olarak tarihe geçti.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.