Giresun Spor Gazete

Desteksiz kolay değil

Asbaşkan Mustafa Oğuzhan Güler, “Hep birlikte el ele verip bu yarıştan güzel bir şekilde sıyrılabiliriz” dedi.

Desteksiz kolay değil
23 Kasım 2022 - 9:15

Spor Toto Süper Lig ekibi Bitexen Giresunspor’un Asbaşkanı Mustafa Oğuzhan Güler, Dünya Kupası’nda konuştu.

Açıklamalarda bulunan Güler, “İstanbulspor ve Fenerbahçe galibiyetleri üzerimizdeki ölü toprağını attı. Her takımın inişli çıkışlı günleri olmuştur. Bizler de öyle bir dönemden geçtik. Çok şükür geçmişe bir sünger çektik. Şuan Dünya Kupası arasına moralli çıkmış olduk. Giresunspor’un hedefi bellidir ve o hedef doğrultusunda ilerliyor. Mali disiplini de elden bırakmıyoruz. Zaten kısıtlı imkanlarla devasa rakiplerimiz karşısında mücadele ediyoruz.” dedi.

GİRESUNSPOR ÇÜNKÜ ŞEHRİMİZİN EN İYİ TANITIM ARACI

Güler, taraftar desteğine de değinerek, “Her zaman bizlerle beraberler. Her koşulda yanımızdalar. Kadıköy’de onların desteği çok önemliydi. Hep birlikte el ele verip bu yarıştan güzel bir şekilde sıyrılabiliriz. Çünkü Giresunspor bizim. Hepimizin. Bu organizasyonda taraftarsız olmaz. Onlarsız olmaz. Giresunspor taraftarıyla güzel.” ifadelerini kullandı.

Güler, “Giresunspor, Giresun’un takımı. Bu şehrin en büyük markası. Bunu başkanımız Hakan Karaahmet’te dile getiriyor. Bizler de… Bu bilinçle Giresunspor’a destek olmalıyız. Maddi ve manevi herkes desteğini bu takıma verirse her şey daha çok yolunda gider. Giresunspor çünkü şehrimizin en iyi tanıtım aracı.” diye konuştu.

SPONSORLUK ANLAŞMASI SÜRECEK

Güler, sponsorluk anlaşmalarının da devam edeceğini kaydederek, “Çok şükür, kendi çabalarımızla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Filli Boya’ya yeniden sizin huzurunuzda teşekkür ediyorum. Sponsorlukların devam etmesi için çabalıyoruz” şeklinde konuştu.

15 GÜN ANTALYA KAMPI

Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında Fenerbahçe ile oynadığı maçın ardından izne ayrılan takımımız, 24 Kasım Perşembe günü Giresunspor Tesisleri’nde toplanarak ilk antrenmanını gerçekleştirecek. Takımımız, 1 Aralık Perşembe günü Antalya’da 15 günlük hazırlık kampına girecek.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.