Giresun Spor Gazete

Bu maça gelmeyen Giresunlu değildir

Şehrimizin tek gerçeği Bitexen Giresunspor’umuzu Pazar günü oynayacağı zorlu maçta yalnız bırakmıyoruz. Tüm tribünlerin dolu olmasını istiyoruz. Tam destek itici güç olarak, Pazar günü tribünleri dolduralım. 90 dakika ayakta olalım.

Bu maça gelmeyen Giresunlu değildir
07 Ocak 2023 - 7:26

Spor Toto Süper Lig 18. Hafta maçında Bitexen Giresunspor, Pazar günü evinde Hangi Kredi Ümraniyespor ile kozlarını paylaşacak.

Saat 16.00’da başlayacak mücadele 6 puan değerinde. Çotanaklar, Trabzonspor mağlubiyetini bu maçla birlikte telafi etmek isterken, en büyük güç taraftarlarını ise tribünde bekliyor.

HAYDİ HEP BİRLİKTE

Bitexen Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Trabzonspor maçını unuttuklarını belirterek, “Ümraniyespor maçını kazandığımız zaman istediğimiz hedefe ulaşmış olacağız. Bizi buraya gelip destekleyen taraftarımıza da galibiyet hediye edemedik üzgünüz, onlara teşekkür ederiz.” diye konuştu.

FUTBOLCULARDAN ÇAĞRI

Giresunsporlu futbolcular, tüm tribünlerin dolu olmasını bekliyor. Futbolcular, “Pazar günü çok önemli bir maça çıkacağız. Bu maçta tüm taraftarlarımızı stada bekliyoruz. Giresunspor olarak biz sahada elimizden geleni yapacağız. Tüm tribünleri dolu görmeyi istiyoruz. İnanırsak başarırız. İnanırsak tribünleri doldururuz.” İfadelerini kullandı.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.