Giresun Spor Gazete

Bu çağrıya ses ver Giresun

Cumartesi günü Çotanak Stadı’nı dolduralım ve Bitexen Giresunspor’umuza sonsuz destek verelim. Çünkü Giresunspor’umuzun her zamankinden daha çok buna ihtiyacı var.

Bu çağrıya ses ver Giresun
17 Ağustos 2022 - 6:51

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Bitexen Giresunspor, Cumartesi günü evinde oynayacağı Kasımpaşa maçı için taraftarlarına çağrıda bulundu.

Bitexen Giresunspor’un tüm sosyal medya mecralarından aynı cümle ve fotoğraf paylaşılarak, “Bitexen Giresunspor’umuz, futbolcusu ve taraftarıyla birlikte mücadele eden, içindeki gücü taraftarından alarak sahaya yüreğini koyanların takımı. İçlerindeki büyük coşku, güç ve mücadele ile taraftarını sevince boğan Giresunspor’umuza destek olmak için biletini al! Gücümüzün simgesi olan Çotanak armalı forma ile yeni zaferlere yürüyen takımımızın en büyük destekçisi sen ol! Haydi Giresun, şimdi tribünleri doldurma zamanı!” ifadeleri kullanıldı.

HAYDİ BİLETLERİ TÜKETELİM

Spor Toto Süper Lig’in 2. haftasında, 20 Ağustos Cumartesi günü saat 19.15’de oynayacağımız Kasımpaşa karşılaşmasının biletleri satışta!

Kasımpaşa karşılaşmasının biletlerini  www.passo.com.tr adresinden veya Atatürk Meydanı’nda yer alan gişeden satın alabilirsiniz.

Not: Çotanak Spor Kompleksi önünde bulunan Passolig gişemiz maç günleri dışında hizmet vermeyecek olup, taraftarlarımız Passolig işlemlerini maç günleri dışında Atatürk Meydanı’nda bulunan gişemizden işlemlerini yapabilirler.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.