Giresun Spor Gazete

Birinci: Düşsek de kalsak da buradayım

Giresunspor’un hocası, “Küme de kalır ya da kalmayız şuan için bir şey söylemek çok erken ancak şunu belirtmek istiyorum düşsek de kalsak da buradayım” dedi

Birinci: Düşsek de kalsak da buradayım
28 Kasım 2023 - 7:13

Toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtlayan teknik direktör Mehmet Birinci, Oyunculardan iyi performansı alabilmek için çalıştıklarını söyleyerek şunları kaydetti; “Ben bir çalıştırıcıyım yaratıcı değilim. Elimizdeki oyunculardan en iyi performansı almak için uğraşıyoruz. Sizin de bildiğiniz gibi 35 oyuncumuzun 15 tanesi kendi çocuğumuz alt yapımızdan gelme çocuklar. Kapasitelerini olabildiğince fazla zorluyoruz ve onlarda bu kapasitenin çok üzerinde oynuyorlar. Lig’de kalırız veya düşeriz ona bir şey söyleyemem ama bir tane bile kayıp oyuncuya tahammülümüz olmuyor.

Erol Can’ın yaşadığı çok üzücü bir sakatlık var bu bizin adımıza kötü ve zor bir durum Takımımız da yaş ortalamamız 20.5 çok genç bir kadro ile mücadele ediyoruz. Ama buna rağmen çocuklar ellerinden geleni yapıyorlar. Benden önceki dönemle ilgili çok fazla yorum yapamıyorum ancak daha öncede söylediğim gibi buradan Mustafa hocaya teşekkürlerimi bir kez daha iletiyorum fizik konusunda çok iyi bir takım bırakmış. Oynadığımız karşılaşmalara baktığımız da bireysel hatalar yüzden kötü sonuçlar aldık. Küme de kalır ya da kalmayız şu an için bir şey söylemek çok erken ancak şunu belirtmek istiyorum düşsek de kalsak da buradayım” dedi.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.