Giresun Spor Gazete

Artık tribünlerin dolması gerekiyor

Trendyol 1. Lig ekibi Bitexen Giresunspor’da Altay maçının biletleri satışa sunuldu.

Artık tribünlerin dolması gerekiyor
27 Eylül 2023 - 10:39

Yeşil Beyazlı Kulüp’ten yapılan yazılı açıklamada, “Biletinizi http://passo.com.tr adresinden veya Atatürk Meydanı’nda bulunan Passolig gişesinden satın alabilirsiniz. Doğu Alt tribünümüzde daha güçlü bir tribün desteği sağlanması amacıyla Doğu Üst tribünümüz taraftarlarımıza kapalı olacaktır. Doğu Üst tribününden sezonluk bilet alan taraftarlarımızın kombine biletleri Doğu Alt tribününe aktarılmıştır. Tüm kadın taraftarlarımız ve 18 yaş altı gençlerimiz, gişelerden Passolig kartlarına ücretsiz olarak bilet yükletebilirler. Ayrıca 0-6 yaş arası çocuklar, Passolig kart gerektirmeden stadyuma ücretsiz olarak giriş yapabilirler.” denildi.

ÇAĞRI YAPILDI

Trendyol 1. Lig ekibi Giresunspor’un Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz ise, bu maçta taraftarların daha çok desteğine ihtiyaçlarının olduğunu kaydetti.

Ekiz, yaptığı açıklamada, “Tribünlerin boş olmasını istemiyoruz. Oyuncularımız ellerinden gelen mücadeleyi sergiliyorlar. İnşallah bu maçta tüm tribünler dolar. Herkesi bu maça bekliyoruz. İç saha desteğimiz ile bu maçta sahadan galibiyetle ayrılmayı arzu ediyoruz.” dedi.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.