Giresun Spor Gazete

Altyapı da işlem tamam!

Alt yapıdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Battal Gazi Özdemir başkanlığında yapılan toplantı ile Bitexen Giresunspor Futbol Akademisi ve Spor Okulları Genel Koordinatörü Cengiz Demir ekibini belirleyerek kolları sıvadı.

Altyapı da işlem tamam!
18 Mayıs 2023 - 8:59

Konuyla ilgili Giresunspor’dan yapılan yazılı açıklamada, alt yapıdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Battal Gazi Özdemir; “Cengiz Demir hocamız ekibini oluşturarak itibariyle çalışmalarına hız vermiş bulunuyor, amacımız alt yapımız ve Futbol Akademimizin A takımımıza katkı sağlayacak yeni yetenekleri kulübümüze kazandırmak olacaktır. Çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Enver Ünlü’ye, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Çalgan’a Başkanımız Nahid R.Yamak ve Giresunspor Yönetim Kurulu adına şükranlarımızı sunuyor, tüm hocalarımıza bu önemli görevde başarılar diliyorum.” dedi.

HAZIRLIKLAR TAMAMLANIYOR

Giresunspor Futbol Akademisi bünyesinde şehrimizdeki genç yeteneklerini Giresunspor ve ülke futboluna kazandırmak için çalışmalara başladıklarını dile getiren Cengiz Demir ise; “Giresunspor Kulübü Türk futboluna büyük katkıları olan köklü tarihe sahip bir camiadır. İnşallah burada bu armayı daha yukarılara taşıyacak güzel işlere imza atacağız. Hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Şehrimizde  gerçekleştireceğimiz saha  çalışmaları neticesinde hem A takımımıza hem de Türk futboluna yeni yetenekleri kazandırmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

DEMİR’İN EKİBİ BELLİ OLDU

Cengiz Demir yönetiminde Giresunspor Altyapı ve Futbol Akademisinde görev alacak teknik sorumlular şu isimlerden oluştu; Adil Tozlu, Selahattin Ceylan, Ferhat Özdil, Ali Zorlu, İsmail Kemal Akın, Ela Yaman, Kubilay Koç, Halil İbrahim Usta ve Yunus Cömert’ten oluştu.

Tüm hakları ATAK AJANS'a aittir.