Giresun Spor Gazete

Gölge etmeyin başka ihsan istemez!

Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan, “Kim ne söylerse söylesin Karaahmet, Giresunspor’u başarı zirvesine ulaştırdı. Bizler başarılı insanları tebrik etmemiz ve desteklememiz lazım. Maddi ve manevi olarak arkasında olmamız lazım.” dedi.

Gölge etmeyin başka ihsan istemez!
22 Haziran 2022 - 23:58

Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan, Giresunspor’un başarısını gölgelemeye çalışarak, Giresunspor üzerinde baskı kurmaya çalışanların Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet ve yönetim kuruluna değil, Giresun ve Giresunspor’a büyük zarar verdiğini söyledi.

Giresunspor’a destek olunacak yerde köstek olanları hayretler içerisinde takip ettiklerini belirten Kılıçaslan, başarısıyla tüm Giresunluların, hatta Türkiye’nin takdirini kazanan Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet ve yönetim kurulunu canı gönülden kutlayarak, tebrik ettiklerini ifade etti.

Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan, 44 yıl aradan sonra şampiyon olan ilk senesinde süper lige kalma başarısı gösteren Giresunspor’un siyaset üstü ve tüm Giresunluların ortak paydası olduğunu belirterek, “Giresun’da birileri bir şeyleri başarmak için mücadele verirken, birileri bu başarıyı baltalamak ve ayağından aşağıya çekmek için mesai harcıyor. Giresunspor hepimizin, Giresunspor siyaset üstü bir kurum. Mesele Hakan, Ahmet, Mehmet meselesi değil. Biz konuya böyle bakıyoruz, inanıyoruz ki Giresun halkı da böyle bakıyor. Bazı siyasetçilerde birileri bir yere geldiğinde, bir şeyleri başardığında hazımsızlık başlıyor. Bunu da esefle karşılıyoruz ve Giresun adına üzülüyoruz. Maalesef bu siyasetçiler şu anda Giresunspor’un elde etmiş olduğu başarıyı hazmedemeyip, aşağıya çekip, çökertmenin hesaplarını yapıyorlar. Giresun’unum adına bu hesaplar içerisinde olanları kınıyorum. Bizler başarılı insanları tebrik etmemiz ve desteklememiz lazım. Maddi ve manevi olarak arkasında olmamız lazım. Giresunspor bizim ulusal bir mutluluk ve sevincimiz. Bu mutluğa hiç kimsenin gölge düşürmeye ve karalamaya hiç kimsenin hakkı yok. Hele,  20 yıldır Giresun’un ağabeyliğini yapan kişi olarak bilenen bir siyasetçinin hiç mi hiç hakkı yok. Hakan Karaahmet benim babamın oğlu değil, ortada Giresun adına bir başarı var. Bu başarıyı hep beraber kenetlenip, siyaset üstü tutmamız gerekiyor” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli’ye “gölge etme başka ihsan istemem” atasözünü hatırlatan Gelecek Partisi İl Başkanı Murat Kılıçaslan, 20 yıllık ağabeylik yapmanın hatırına, destek olmuyorsun bari köstek olma, Giresunspor ve Giresun’a daha fazla zarar verme. Milletvekili bölgede siyasetini yap. Devletin gücüyle Giresunspor’u ezerim mantığından vazgeç. Verilen zarar ve tahribat Giresun ve Giresunspor’a verilmektedir. Ne Hakan Kaahmet’e nede yönetim kuruluna. Bu takım yarım ligden düşer bunun hesabını Giresun halkına veremezsiniz. Bu takımda daha 44 yıl değil, 50 yıl daha süper lige çıkamaz. Şu anda Giresunlulara denilmek istenilen, “44 yıl aradan sonra siper lige çıkmış ve ilk senesinde ligde kalmış Giresunspor’un mutluluğunu siz hak etmiyorsunuz demektir” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Giresun Spor Gazete bir ATAK AJANS Yayın kuruluşudur...